Parkovacie systémy

Novinkou v našom sortimente je projektovanie, výroba a montáž parkovacích systémov pre zvýšenie kapacity dostupných parkovacích plôch. Vieme naprojektovať akýkoľvek rozsah parkovacích systémov:

  1. Automobilové výťahy pre vertikálnu dopravu áut na iné úrovne ako je cestná komunikácia – využívané pri rekonštrukciách starších objektov a v rodinných domoch pre šetrenie priestoru (namiesto rámp) pri podzemných garážach. Možné doplniť aj o točňu na otáčanie áut požadovaným smerom. Vhodné aj pre skyté parkovanie.
  2. Podzemné parkovacie systémy – na jednom parkovacom mieste sa vybuduje konštrukcia pre umiestnenie až 4 osobných áut, ktoré sú uskladnené pod zemou tak, že konštrukcia tohto parkovacieho systému neruší okolitú architektúru. Vhodné pre sídla menších spoločností.
  3. Nadzemné parkovacie systémy – parkovacie systémy väčšieho rozsahu, kde je konštrukcia umiestnená nad zemou. Môžu mať kapacitu aj viac ako 100 automobilov. Pri väčších kapacitách sú riešené automatizovaným zakladaním automobilov na voľné pozície. Vhodné pre väčšie rezidentské projekty  na sídliskách, v centrách miest a pod.

Každý parkovací systém sa odvíja od priestorových možností a požadovanej kapacity, preto nemáme v ponuke štandardizované modely parkovacích systémov. Pri návrhu a konštrukcii parkovacích systémov využívame väčšinou najbezpečnejší systém zdvihu – hydraulické piesty, ktoré aj v prípade havárie nezmenia svoju polohu. Ovládanie našich parkovacích systémov je možné aj cez aplikáciu v telefóne.

Zanechať komentár

Výrobné technológie

Betonárne Automatické výrobné linky Plničky a vrecovačky Jednoúčelové stroje

Vážiace zariadenia

Závesné váhy Pásové váhy Snímače síl

Manipulácia sypkých materiálov

Pásové dopravníky Závitovkové dopravníky Skipové dopravníky Zásobníky a silá

Automobilové technológie

Parkovacie systémy Váženie automobilov
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh Zapožičanie závaží a váh Strojná konštrukcia
Strojná konštrukcia a projekty
Požičanie závažia na váhy
Zapožičanie závažia a váh
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh
Kalibrácia váh a metrologické zabezpečenie

Stavebný priemysel

Výroba betónu Výroba stavebných hmôt Výroba štrkov

Automotive

Testery síl Jednoúčelové stroje

Ostatný priemysel

Poľnohospodárstvo Hutnícky priemysel