Závesné váhy

Našu kompletnú ponuku závesných váh aj s cenami nájdete v našom eshope.

Spoločnosť INSPECT je popredným odborníkom na závesné a žeriavové váhy na Slovensku. Prvú závesnú váhu sme vyvinuli v roku 1990 a do roku 2015 sme vyrobili a umiestnili predovšetkým na česko-slovenský, trh takmer 2000 kusov závesných váh s nosnosťami od 5 kg do 250 ton. Závesné váhy INSPECT radu WMD boli dodávané aj do iných krajín Európy (DE, UK, PL, A, H) ale aj do Afriky (ETH). Množstvo vyrobených závesných váh a predovšetkým schopnosť riešiť aj neštandardné požiadavky zákazníkov pri vážení bremien zavesených na žeriave znamená získané skúsenosti a know-how, ktoré aj naďalej pomáhajú našim zákazníkom vyberať optimálne riešenia ich požiadaviek.

Ako jediné pracovisko na Slovensku máme k dispozícii skúšobné zariadenie, na ktorom je možné jednoducho testovať, kalibrovať a overovať závesné a žeriavové váhy etalónovými závažiami až do hmotnosti 22t.

Závesné váhy INSPECT WMD

Od roku 1990 sme vyvinuli 4 základné typy závesných váh (WMD03, WMD30, WMD30.1 a WMD40), ktoré boli dodávané aj v obchodnej triede aj ako technologické meradlá. Za našu existenciu sme ich vyrobili už vyše 2000 kusov. Bohužiaľ, dostupnosť lacnejších konkurenčných váh vyrábaných vo veľkých sériách, výrazne znížil predaje našich váh a preto sme boli nútení pozastaviť vývoj závesných váh WMD z ekonomických dôvodv. Do budúcna nevylučujeme ale opätovnú výrobu závených váh v prípade lepších trhových podmienok pre domácich výrobcov. Napriek tomu však aj v súčasnosti ponúkame našim zákazníkom najširší výber závesných váh od zahraničných výrobcov, ktoré si môžete vybrať v našom eshope.

Dynamometre a preťažovacie zariadenia

Dynamometre –  zariadenia na meranie síl, väčšinou ťahových (sila v napnutom lane, reťazi, trhacom stroji a pod.). Používajú sa pre kontrolu zaťaženia na strojných zariadeniach. Sú nevyhnutnou súčasťou bezpečnej prevádzky v mnohých priemyselných odvetviach. Preťažovacie zariadenie je dynamometer s vyspelými funkciami indikovania preťaženia a ovládania ďalších bezpečnostných prvkov.

Navrhujeme, vyrábame a dodávame všetky druhy dynamometrov pre bezpečnosť Vašej prevádzky – žeriavy, výťahy, trhacie stroje, lisy, skúšobné standy a pod.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Uložiť

Save

Kľúčové slová:, ,

Zanechať komentár

Výrobné technológie

Betonárne Automatické výrobné linky Plničky a vrecovačky Jednoúčelové stroje

Vážiace zariadenia

Závesné váhy Pásové váhy Snímače síl

Manipulácia sypkých materiálov

Pásové dopravníky Závitovkové dopravníky Skipové dopravníky Zásobníky a silá

Automobilové technológie

Parkovacie systémy Váženie automobilov
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh Zapožičanie závaží a váh Strojná konštrukcia
Strojná konštrukcia a projekty
Požičanie závažia na váhy
Zapožičanie závažia a váh
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh
Kalibrácia váh a metrologické zabezpečenie

Stavebný priemysel

Výroba betónu Výroba stavebných hmôt Výroba štrkov

Automotive

Testery síl Jednoúčelové stroje

Ostatný priemysel

Poľnohospodárstvo Hutnícky priemysel