Betonárne CTR

Výrábame betonárne na kľúč

Dodanie betonárky INSPECT CTR

Poskytujeme komplexné služby v oblasti projektovania a výstavby technológií na výrobu betónu – dodávame betonárne s rôznou kapacitou výroby. Naše služby zahŕňajú kompletnú inžiniersku prípravu, návrh, výrobu a montáž celej betonárky na kľúč.

Najväčšiu pridanú hodnotu má ale pre našich zákazníkov následný servis. Okrem riešenia rôznych nehôd, ktoré ako výrobca, vieme jednoducho odstrániť, majú spoločnosti prevádzkujúce betonárky CTR na Slovensku k dispozícii aj okamžitú podporu vo forme operatívneho servisu. Okamžité servisné zásahy na našich betonárkach CTR výrazne minimalizujú trvanie nevyhnutných prestojov výroby v porovnaní s konkurenciou a tým šetria našim zákazníkom náklady aj v budúcnosti.

Prečo betonárne CTR od nás?

Vizualizácia projektu betonárky CTR

  • Flexibilita pri výbere betonárne – betonáreň naprojektujeme presne podľa Vašich možností a požiadaviek (priestorových, technologických, rozsahových)
  • Ako dlhoročný výrobcovia váh garantujeme najvyššiu možnú presnosť dávkovania, a teda aj kvalitu betónovej zmesi
  • Záujemcom ponúkame bezplatné poradenstvo a konzultácie pri výbere a projektovaní betonárne
  • Zabezpečujeme potrebné služby spojené s výstavbou betonárne na kľúč – podklady pre povolenia, certifikácie, atď.
  • S našimi betonárňami sa nemusíte báť o nasledovný servis – ako slovenská firma dokážeme zabezpečiť servisný zákrok do 6 hodín, ako výrobca všetkých komponentov dokážeme zabezpečiť presnú kalibráciu a predchádzať vzniku budúcich porúch pravidelnou údržbou

 Betonárne INSPECT CTR – produkčné varianty

Štandardné typy betonární CTR

Riadiaci systém betonárne CTR

Riadiaci systém MICON

Riadiaci systém betonárne CTR – dotykový displej, cez ktorý v prípade poruchy počítača dokáže operátor pokračovať vo výrobe aj v automatickom režime, nie len manuálne.

Každá betonárka Inspect je vybavená automatickým riadením, pričom samozrejmosťou je aj možnosť manuálneho zásahu či výroby betónu v manuálnom režime. To umožňuje výrobu betónu aj v situáciách, keď niektorý z komponentov betonárky má poruchu a automatika zablokuje výrobu. Pre jednoduchšiu manuálnu obsluhu betonárky je vo velíne vizuálne prispôsobený panel manuálneho ovládania, pomocou ktorého je manuálne ovládanie betonárky Inspect jednoduché a rýchle. Operátor betonárky v ňom zadá len typ betónu a požadované množstvo a riadiaci systém zabezpečí všetko ostatné od naváženia jednotlivých materiálov až po vypustenie vyrobeného betónu do domiešavača.

Miešačky pre betonárne

Dvojhriadeľová miešačka 2,5m3 na transportbetón

Miešačka je najdôležitejšia súčasť betonárky a správny výber miešačky má kritický vplyv na kvalitu a spoľahlivosť výroby. Používame miešačky od osvedčených svetových výrobcov v rôznych cenových úrovniach, podľa požiadaviek zákazníka a zamerania technológie. Medzi najčastejšie dodávané miešačky patria horizontálne dvojhriadeľové miešačky vhodné na transportbetón, resp. planétové miešačky vhodné na polosuché zmesy.

Viac o miešačkách, ktoré ponúkame pre rôzne účely, nie len výrobu betónu, nájdete v samostatnom článku.

Recyklačné záriadenia pre betonárne

Recyklačné zariadenia sa stávajú samozrejmou súčasťou každej modernej betonárky, ktorá má na zreteli ohľaduplnú prevádzku voči životnému prostrediu. Zároveň recyklačné zariadenie plní významnú funkciu pri znižovaní nákladov prevádzky – umožňuje opätovne využiť zybtkový betón jeho rozložením na nasledovné komponenty – zmes štrku, piesok a recyklovanú vodu, ktoré sa dajú použiť pri výrobe nového betónu. Nemenj dôležitou výhodou je určite aj fakt, že recyklačné zariadenie šetrí vodu a čas pri čistení domiešavačov, nakoľko nie je nutné použitie toľkého množstva vody.

Fotografie našich betonární

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Uložiť

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Uložiť

Save

Save

Save

Save

2 komentáre

Zanechať komentár

Výrobné technológie

Betonárne Automatické výrobné linky Plničky a vrecovačky Jednoúčelové stroje

Vážiace zariadenia

Závesné váhy Pásové váhy Snímače síl

Manipulácia sypkých materiálov

Pásové dopravníky Závitovkové dopravníky Skipové dopravníky Zásobníky a silá

Automobilové technológie

Parkovacie systémy Váženie automobilov
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh Zapožičanie závaží a váh Strojná konštrukcia
Strojná konštrukcia a projekty
Požičanie závažia na váhy
Zapožičanie závažia a váh
Metrologické zabezpečenie a kalibrácia váh
Kalibrácia váh a metrologické zabezpečenie

Stavebný priemysel

Výroba betónu Výroba stavebných hmôt Výroba štrkov

Automotive

Testery síl Jednoúčelové stroje

Ostatný priemysel

Poľnohospodárstvo Hutnícky priemysel